VIDEO/ PSG fiton penallti, shikoni ekzekutimin nga Cavani

VIDEO/ PSG fiton penallti, shikoni ekzekutimin nga Cavani

18:21, 12/01/2019

Paris Saint Germain ka kaluar në avantazh 1-0 në transfertë ndaj Amiens.

Në minutën e 57’ ishte Edison Cavani ai i cili u tregua i saktë nga pika e bardhë e penalltisë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment