FOTO/ Mis 'Bum-Bum'-i sfidon temperaturat e ulëta, del 'lakuriq' në dëborë

FOTO/ Mis 'Bum-Bum'-i sfidon temperaturat e ulëta, del 'lakuriq' në dëborë

22:37, 11/01/2019

Emri i Lionel Messi është gdhendur në historinë e Barcelonës, por duke nisur që nga dita e sotme, emri i tij do të jetë i gdhendur edhe në fundshpinën e një modeleje.

Çmenduria vjen nga ish-fituesja e Miss BumBum, Suzy Cortez, e cila shfaqet e zhveshur në një peizazh të mbuluar nga bora ku, me sa shihet, temperaturat e ulëta nuk përbëjnë asnjë problem për të.

Cortez është fituese e konkursit Mis “Bum–Bum” në Brazil, ku është cilësuar si vajza me të pasmet më të bukura. 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco