Milan kërkon dy lojtarë të Liverpool

Milan kërkon dy lojtarë të Liverpool

13:42, 08/12/2018

Milani ka kthyer sytë nga Premier League ku janë dy objektiva Daniel Sturridge dhe Divock Origi.

Zllatan Ibrahimovic mbetet objektivi primar për sulmin e tyre, por ai me shumë mundësi nuk do të shkojë në Itali.

Milanezët pasi kasë siguruar Paquetan tashmë duan edhe përforcime në sulm i cili udhëhiqet nga Higuain.

Lojtarët mund të merren të dy në formë huazimi.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco