Reali synon tri lojtarë në janar

Reali synon tri lojtarë në janar

13:46, 10/11/2018

Real Madrid duket se do të jetë shumë aktiv në merkaton e janarit ku synon tri lojtarë.

Sipas Marcas Reali do ti rikthehet pistës Icardi edhe pse ai nuk është i gatshëm për në Champions pasi është aktivizuar me Interin, madje në katër ndeshje ka shënuar 3 gola.

Lojtari i dytë është mbrojtësi Mario Hermosos i Espanyol, shkruan Syri.net.

Teksa pritet që të vijë edhe sulmuesi i Santos, Rodrygo, i cili është blerë nga Real.

/Syri.net/A.P/

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco