Shënoi super gol kundër Juves në Champions, lojtari i United drejt largimit tek rivalët

Shënoi super gol kundër Juves në Champions, lojtari i United drejt largimit tek rivalët

09:42, 10/11/2018

Manchetser United ka arritur një fitore shumë të rëndësishme kundër Juventusit në Champions League duke përmbysur avantazhin e vendasve në 3 minuta.

Ishte pikërisht një super gol i Juan Matas nga goditja e dënimit që barazoi rezultatin në minutën e 85, shkruan Syri.net.

Sipas Goal.com, Mata është shumë pranë largimit nga United dhe do të shkojë tek Arsenal me parametra zero.

Kjo lëvizje pritet që të ndodhë në verë.

/Syri.net/A.P/

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco