Lajm i keq për Juventusin, ja sa do të mungojë Douglas Costa

Lajm i keq për Juventusin, ja sa do të mungojë Douglas Costa

15:28, 21/09/2018

Douglas Costa ka marrë një tjetër lajm të keq.

Braziliani i është nënshtruar testeve mjekësore pas lëndimit të pësuar ndaj Valencias në Ligën e Kampionëve.

Costa ka kaluar një javë të pafat ku pas ndëshkimit prej katër ndeshjesh në Serie A dhe përjashtimit ndaj Sassuolos, u dëmtua në duelin e “Mestalla-s”.

“Sky Sport” raporton se Costa do të mungojë te skuadra e Juventusit për tri javët e ardhshme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

eeeee21/09/2018 16:28

kush eshte kjo skuadra ?

Shto koment

Denonco