Ndeshjet e sotme në Champions League, ‘drithërima’ në ‘Bernabeu’

Ndeshjet e sotme në Champions League, ‘drithërima’ në ‘Bernabeu’

08:32, 14/02/2018

Do të mbrëmje do të luhen dy ndeshjet e tjera të Champions Leagues.

Pa dyshim që e gjithë vëmendja do të përqendrohet në “Santiago Bernabeu” në përballjen ndërmjet Real Madridit dhe Paris Saint Germain.

Në duelin tjetër Porto do të presë Liverpoolin.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>