E papritur! Vdes futbollisti i mirënjohur shqiptar

E papritur! Vdes futbollisti i mirënjohur shqiptar

12:23, 17/01/2018

Ndërron jetë në mënyrë të papritur ish-legjenda e portës së Dinamos, Ilir Luarasi.

Ish-portieri dinamovit është gjetur i pajetë në shtëpinë e tij në Francë. Prej vitesh ai jetonte në vendin transalpin.

Luarasi pati një karrierë të shkëlqyer me skuadrën e Dinamos në vitet ’80 dhe fillimin e viteve ’90.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>