VIDEO/ E pabesueshme, Nigeria përmbys Argjentinën me dy gola të shpejtë

VIDEO/ E pabesueshme, Nigeria përmbys Argjentinën me dy gola të shpejtë

18:51, 14/11/2017

Nigeria ka shënuar dy gola të shpejtë me anë të Iwobi dhe Idowu në minuta 52 dhe 54 duke përmbysur rezultatin e pjesës së parë që ishte 2-1.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>