VIDEO/ Portieri hero parandaloi golin me organin gjenital: Dhimbja ishte...

VIDEO/ Portieri hero parandaloi golin me organin gjenital: Dhimbja ishte...

12:51, 16/10/2017

Raphael Wolf tregoi trimërinë e tij pasi shpëtoi nga afër një gol, duke ndaluar topin me pjesët e tij intime në fitore kundër Arminia Bielefeld.

Pas lojës, ai ishte shëruar mjaftueshëm për të zbuluar ndjenjën e plotë të shpëtimit të tij traumatik.

"Ju gjithmonë thoni me topat tuaj, por këtë e kam shpëtuar me penisin tim. Unë kurrë nuk kam përjetuar një goditje të tillë të lirë. Së pari dhimbja ishte ferri, por pas pak akull dhe pushim ishte në rregull ", tha 29-vjeçari për “Bild” .

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>