Pa shi dhe temperatura nën zero/ Si pritet të jetë e shtuna

Pa shi dhe temperatura nën zero/ Si pritet të jetë e shtuna

23:25, 21/02/2020

E shtunë, 22 Shkurt 2020. Parashikimi sipas IGJEUM

RESHJET

Nesër  (e shtunë, dt.22) nuk priten reshje.

TEMPERATURAT

Nesër (e shtunë, dt.22) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 4 / 13 °C

në vendet e ulëta: 1 / 14 °C

në vendet malore: -2 / 6 °C

ERA

Nesër (e shtunë, dt.22) era pritet të fryjë mesatare deri e fortë në të gjithë vendin.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco