E dielë me diell apo...? Ja çfarë rezervon moti për nesër

E dielë me diell apo...? Ja çfarë rezervon moti për nesër

23:24, 26/10/2019

E dielë, 27 tetor 2019. Parashikimi sipas IGJEUM

RESHJET

Nesër (e diel dt.27) nuk priten reshje në të gjithë qarqet.

TEMPERATURAT

Nesër (e diel dt.27) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 12 / 24 °C

në vendet e ulëta: 13 / 23 °C

në vendet malore: 8 / 21 °C

ERA

Nesër (e diel dt.27) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

E dielë, 27 tetor 2019

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco