I ftohtë therës/ Ja sa shënon termometri tani në Tiranë

I ftohtë therës/ Ja sa shënon termometri tani në Tiranë

23:20, 07/01/2019

Mbrëmja e sotme ka sjellë sërish ulje të ndjeshme të temperaturave, ku aktualisht në Tiranë termometri shënon vlera negative.

Temperaturat momentale në kryeqytet janë -4 gradë celsius, dhe pritet të shkojnë në -7 pas mesnate.

Ndërkohë që qyteti më i ftohtë në vend mbetet Korça, ku termometri shënon aktualisht -14 gradë celsius.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco