Ja cilat janë pozicionet që femrat nuk i pëlqejnë në shtrat por meshkujt vazhdojnë t’i praktikojnë

Ja cilat janë pozicionet që femrat nuk i pëlqejnë në shtrat por meshkujt vazhdojnë t’i praktikojnë

12:02, 19/06/2021
A+ Aa A-

Sipas një anketimi me mbi 1,200 persona ka treguar se disa pozicione femrat nuk i kanë aspak qejf.

Më poshtë janë listuar pozicionet më pak të preferuara për to:

“Dogy Style”

Mund të jetë votuar si pozicioni më i preferuar në Britani, por në të vërtetë nuk ju pëlqen atyre. Femrat e anketuara kanë rrëfyer se nuk ndjejnë aq intimitet dhe e kanë më të vështirë të eksitohen.

“Pozicioni i kalërimit”

As “gruaja sipër” nuk është aq i preferuar. Siç duket, kjo e bën atë të ndjehet në siklet dhe e turpshme, duke i hequr dëshirën për të vazhduar.

“69”

 

E njohur për të gjithë, por e gabuar për femrat. Shumica e tyre preferojnë të mos kryejnë seks oral gjatë kohës që iu performohet atyre, pasi nuk mund të përqendrohen aq shumë në kënaqësinë e tyre.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco