FOTO/ Anita Haradinaj i paralajmëron qytetarët për kryeministrin: Prisni dhe do ta shihni

FOTO/ Anita Haradinaj i paralajmëron qytetarët për kryeministrin: Prisni dhe do ta shihni

11:31, 13/09/2017

Bashkëshortja e kryeministrit paralajmëron se Ramush Haradinaj ka një synim.

Anita Muçaj – Haradinaj, gazetarja dhe bashkëshortja e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, e ka nisur ditën me disa fjalë për bashkëshortin e saj.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram, ajo ka publikuar një fotografi të kryeministrit, në të cilën thotë se Kosovën e pret shumë punë, shkruan rtv21.tv

“The PrimeMinister!!! #kosovogovernment #waitandsee#ourprimehasajobtodo”

(Kryeministri. Qeveria e Kosovës. Prisni dhe do ta shihni. Kryeministri ynë ka punë për të bërë”,- ka shkruar Anita Haradinaj në mbishkrimin e fotografisë së publikuar./21Media


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment