FOTO/ Kjo është vajza e sapolindur e Astrit Deharit, ja si e ka emrin

FOTO/ Kjo është vajza e sapolindur e Astrit Deharit, ja si e ka emrin

13:19, 19/05/2017

Vajzën e Astrit Deharit tashmë e kanë pagëzuar me emrin që edhe pritej, emër ky që përshtatet shumë me atë të babait.

Arsa është anëtarja më e re e familjes Dehari, të cilën para pak minutash e prezantuan si trashëgimtarja e Astrit Deharit.

Me një fotografi të publikuar nga familja Dehari, shihen bashkëshortja e Avni Deharit dhe bashkëshortja e Astritit së bashku me vajzën e vogël, Arsën.

Arta Dehari i falënderon të gjithë për urimet.

“I falënderojmë perzërsisht të gjithë miqtë e dashamirët që këto ditë na e kanë uruaur lindjen Arsës.

Familja Dehari”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment