Greqi/ 4,165 raste të reja dhe 25 viktima nga Covid

Greqi/ 4,165 raste të reja dhe 25 viktima nga Covid

16:46, 26/10/2021
A+ Aa A-

Në 24 orët e fundit janë regjistruar 4,165 të infektuar me koronavirus në Greqi.

Autoritetet e shëndetit në vend bënë të ditur se numri i të intubuarve për sot është 380 kurse humbjet e jetës janë 25.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco