Maqedoni e Veriut/ 10 viktima dhe 403 raste të reja me Covid

Maqedoni e Veriut/ 10 viktima dhe 403 raste të reja me Covid

21:00, 15/01/2021
A+ Aa A-

Në 24 orët e fundit, Maqedonia e Veriut ka regjistruar 10 viktima dhe 403 raste të reja nga COVID-19.

Numri më i madh i të infektuarve është regjistruar në Shkup, Kumanovë, Veles Kavadarv dhe Koçan.

Nga ana tjetër ka pasur 339 të shëruar së fundmi që e kanë mposhtur përfundimisht COVID-19.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco