Babai gjen djalin pa jetë, njofton Policinë

Babai gjen djalin pa jetë, njofton Policinë

09:36, 05/01/2019

Një baba nga Shkupi, ka dhënë alarmin dhe ka njoftuar Policinë se djali i tij nuk kishte shenja jete.

Më 3 janar 2019, në orën 07:35, në stacionin policor të Çairit, M. M., (29) nga Shkupi ka raportuar se po atë ditë, në orën 06:00 në shtëpinë e tij, ai ka vërejtur se djali i tij nuk po jepte shenja jete.

Ekipi i ndihmës emergjente mjekësore ka konfirmuar vdekjen.

Është kryer inspektim, dhe me urdhër të Prokurorit Publik, do të kryhet autopsia, njoftojnë nga MPB-ja, shkruan Alsat M.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco