Vetëdorëzimi/ Balili i ka dhënë Ardi Veliut kopjet e orgjive në Santa Quaranta

Vetëdorëzimi/ Balili i ka dhënë Ardi Veliut kopjet e orgjive në Santa Quaranta

16:00, 15/01/2019

Ish-kryeministri Sali Berisha, i pari që publikoi vetdorezimin e Klemend Balilit, shkon më tej me zbulimin e elementeve të tjera për këtë ngjarje.

Ai thotë se kryeministri Edi Rama dhe ministra janë pengje të tij, pasi zotëron video të orgjive në Santa Quaranta. Por Berisha deklaron se Balili nuk dorëzon origjinalin, por kopje tek drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit.

Ja postimi i plotë i ish-kryeministrit Sali Berisha:

Balili u dorëzua por Rama dhe ministra janë pengje të tij!

Donin të mashtronin me Balilin ta paraqisnin si arrestim. Ai nuk pranoi. Betejë e madhe për videot e orgjive të Ramës dhe ministrave në Santa Quaranta. Balili nuk dorëzon origjinalin por kopje tek Ardi Veliu.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco