VIDEO/ Edi Rama habit gjermanët: Jam më i miri i të gjithë kohërave!

VIDEO/ Edi Rama habit gjermanët: Jam më i miri i të gjithë kohërave!

11:21, 21/11/2018

Gjatë ditëve që qëndroi në Rostok të Gjermanisë me rastin e hapjes së ekspozitës së tij, Edi Rama, ka dhënë edhe një mini-intervistë për televizionin ARD.

Me këtë rast, ai ka dhënë një intervistë për televizionin gjerman ARD, ku ka habitur gazetarin gjerman me dilerantizmin dhe megalomaninë që shfaqi si kryeministri i vendit më të varfër dhe kreu i qeverisë më të kriminalizuar në Europë.

 “Buxheti që mu dha ishte asgjë. Ishte asgjë. Diçka. Shumë pak. Por duhej bërë ndryshimi. Filloi rritja e mbledhjes së taksave dhe ndryshimi i niveleve. Tani jam kryeministri më i mirë i të gjitha kohërave, në Shqipëri”, tha Rama për ARD.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

populli24/11/2018 08:05

o i bukuri i shpendeve oi bukuri i kti timit po pate mundesi hajde ma lepi pak o edvin kristaq rama

Londra23/11/2018 17:26

E vertet eshte! Si kloshar eshte nder me te miret! 5 pjata supe dhe 10 me pilaf ne menxat sociale dhe hotel poshte urave te Senes! !

cuf dabjoni21/11/2018 14:00

eshte e vertete je I pari dhe I pakalueshem si HAJDUT

t21/11/2018 12:35

edhe ylli bufi ishte me i mire se ky trudredhur.Ai qe ka dy gram tru,edhe sikur mos tja thote per ndonje gje,mjafton te zgjedhe perqark vetes vartes me pervoje e te afte,dhe puna i shkon mire,por ky trapi ,qe e mban veten si me i miri,ka zgjedhur perqark vetes me trapa se vetja,prandaj edhe jemi me keq se ndonjehere.

Albi21/11/2018 12:20

Hahahhahah ky eshte per ilace

Shto koment

Denonco