VIDEO/ Kjo vajzë po suprizon të gjithë botën. Përgatit një tufë me para për të dashurin

VIDEO/ Kjo vajzë po suprizon të gjithë botën. Përgatit një tufë me para për të dashurin

14:51, 12/02/2018

Dita e Shën Valentinit është padyshim dita e shkëmbimit të dhuratave midis çifteve, si dhe një ditë e shënuar për të shprehur dashurinë ndaj njëri tjetrit.

Një grua ka zgjedhur një mënyrë mjaft origjinale për të suprizuar të dashurin e saj.

Ajo formoi një buqetë të madhe me para dhe ja dhuroi atij, pasi në të njëjtën ditë ai kishte edhe ditëlindjen si dhe me rastin e Shën Valentinit.

Tufa përmbante plot 3155 dollarë, ndërsa video po përhapet në të gjithë botën.

Videoja është filmuar në Tajlandë ndërsa gruaja 20 vjeçarja e quajtur Pilaslak Puenchoke po habit të gjithë djemtë me veprimin e saj për të dashurin e saj Tua.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment