Shkrumbohet banesa në Krastë të Elbasanit, shpëton i moshuari

Shkrumbohet banesa në Krastë të Elbasanit, shpëton i moshuari

09:31, 02/12/2022
A+ Aa A-

Një banesë në Krastë të Elbasanit është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm.

Në banesë jetonte një i moshuar i vetëm ndërsa nga pakujdesia ka marrë flakë soba e druve dhe flakët janë përhapur në gjithë kuzhinën duke djegur të gjtihë dhomën.

Nga flakët fatmirësisht ka shpëtuar i moshuari i cili ka arritur të dalë në kohë jashtë dhe të njoftojë zjarrfiksit të cilët kanë mundur të shuajnë zjarrin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco