Makina përplas fëmijën në Gjirokastër

Makina përplas fëmijën në Gjirokastër

14:50, 25/02/2019

Një makinë ka aksidentuar një fëmijë reth 7 vjeç në Gjirokastër. 

Ngjarja ndodhi pak minuta më parë në aksin Gjirokastër-Kakavijë pranë ish fabrikës së këpucëve.

Fëmija ishte i shoqëruar nga nëna e tij dhe po kalonte në vijat e bardha. Ai po shkonte në stërvitje kur u përplas nga makina.

Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco