FOTO/ Një ditë para festës së Pavarësisë, Haradinaj merr familjen dhe ngjitet Majës së Mprehtë

FOTO/ Një ditë para festës së Pavarësisë, Haradinaj merr familjen dhe ngjitet Majës së Mprehtë

18:34, 16/02/2020

Një ditë para përvjetorit të dymbëdhjetë të Pavarësisë së Kosovës, ish kryeministri Ramush Haradinaj ka shijuar ditën e dielë në një mënyrë sportive.

I shoqëruar këtë here edhe nga familja e tij, bashkëshortja me fëmijët, Haradinaj është ngjitur në Majën e Mprehtë në Shalë të Bajgorës.

“Sot, ngjitëm Majën e Mprehtë në Shalë të Bajgorës.Falemnderit për mikpritjen Bekim Shyti”, shkruan në postimin e tij Haradinaj.  

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco