VIDEO/ Mali i Zi-KosovĂ«/ Rashica tregon klasin, ‘DardanĂ«t’ nĂ« avantazh

VIDEO/ Mali i Zi-KosovĂ«/ Rashica tregon klasin, ‘DardanĂ«t’ nĂ« avantazh

21:10, 07/06/2019

Po luhet në këto momente në Podgoricë ndeshja mes Malit të Zi dhe Kosovës, e vlefshme për eliminatoret e Europianit 2020, shkruan Syri.net.

Milot Rashica në minutën e 25-të kalon Kosovën në avantazh, me një gjuajtje të saktë brenda zone.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco