VIDEO/ Shihni çfarë bën Milot Rashica në Bundesligë

VIDEO/ Shihni çfarë bën Milot Rashica në Bundesligë

16:38, 11/05/2019

Milot Rashica vazhdon të jetë deçiziv për skuadrën e tij të Werder Bremenit, pasi ka dhuruar asist në golin e skuadrës së tij ndaj Hofenhemit.

Lojtari i përfaqësueses së Kosovës ka krosuar në zonë dhe me kokë Egestein e dërgon topin në rrjetë.

Werder Bremeni po udhëheq 1-0 në fushën e Hofenheim në ndeshjen e javës së parafundit të Bundesligës.

Ky ishte asisti i gjashtë për Rashicën në të gjithë sezonin. Madje ai ka gjetur dhe rrjetën 11 herë në 28 sfida të luajtura me Werderin në të gjitha kompeticionet.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco