Kim Kardashian u transformua për fotot e fundit dhe të gjithë e krahasuan me gruan e ish-it!

Kim Kardashian u transformua për fotot e fundit dhe të gjithë e krahasuan me gruan e ish-it!

12:05, 27/09/2023
A+ Aa A-

Kim Kardashian i ka shokuar të gjithë me fotot e kopertinës për Librin e Modës CR, me flokët e prera shkurt.

Pas publikimit të fotove u tha se 42-vjeçarja ngjason me partneren e ish-bashkëshortit të saj Kanye West, Bianca Censori. Bukuroshja gjithashtu mbante një bluzë të bardhë pak të tejdukshme.

“Secili nga fëmijët e mi është kaq i ndryshëm. Për shembull, Saint e do futbollin, kështu që më ka pëlqyer të udhëtoj nëpër botë për të parë lojëra dhe të lidhem vërtet me të përmes sportit. Unë dua që të gjithë fëmijët e mi të jenë 100% ata që janë. Shpresoj që fëmijët e mi do ta vlerësojnë komunitetin e familjes që ne jemi përpjekur të rrënjosim. Për gjithë familjen time, të gjithë jetojmë afër dhe kushërinjtë ndihen si vëllezër e motra. Është kaq e veçantë që të gjithë kanë njëri-tjetrin”

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco