Don Xhoni në lidhje me aktoren e filmave për të rritur? Dyshja shkëmbejnë mesazhet romantike

Don Xhoni në lidhje me aktoren e filmave për të rritur? Dyshja shkëmbejnë mesazhet romantike

09:01, 30/09/2022
A+ Aa A-

Don Xhoni nuk u “ndahet” vajzave seksi…

Shpesh reperi është përfolur për lidhje të reja nisur nga komentet dhe ndërveprimet me to në rrjetet sociale.

I tillë është dhe rasti i fundit pasi ai ka rënë në sy për kontaktin me një tjetër vajzë.

Bëhet fjalë për aktoren e filmave për të rritur Alby Rydes. Pikë së pari dyshja kanë filluar të ndiqen në Instagram.

Së dyti ata po komentojnë njëri-tjetrin në Instagram duke dërguar fjalë të ëmbla publikisht.

Alby i drejtohet reperit me emrin “Boki” dhe në një foto i shkruan: “Boki ku je?”.

Nga ana tjetër, Don Xhoni i shkruan në një foto: “E preferuara”.

Aktorja është e njohur edhe në rrjetet sociale ku poston foto provokuese dhe hot. Ajo është gjithashtu nënë e një vajze.

Gjithsesi nuk duhet me siguri nëse ka nisur një romancë me shqiptarin apo është thjesht një flirt online.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco