Ja si shprehet Beatrix për ribashkimin e Borës me Donaldin

Ja si shprehet Beatrix për ribashkimin e Borës me Donaldin

12:07, 05/07/2022
A+ Aa A-

Gjatë pjesmarrjes në ‘Festivalin e Klipit Shqiptar” në Uqin disa javë më parë Beatrix është intervistuar dhe kjo pjesë është publikuar ditën e sotme.

Mes të tjerash ajo është pyetur edhe se çfarë mendon për ribashkimet e fundit.

“Ribashkimet e kujt”? – pyeti Triksa teksa gazetarja i tha: “Për shembull po përflitet gjithandej Donaldi dhe Bora që janë ribashkuar?”

“A shumë mirë, më vjen mirë, gëzohem”- u përgjigj Triksa, e cila dukej paksa në siklet.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco