Sonila Meço flet për dy banorët e BBV, Donaldin dhe Ilirin

Sonila Meço flet për dy banorët e BBV, Donaldin dhe Ilirin

07:51, 01/12/2021
A+ Aa A-

Donaldi dhe Sabiani janë përfshirë sërish në debate në spektaklin e "Big Brother".

Opinionistja e mbrëmjes së djeshme, Sonila Meço tha se e sheh Ilirin si një konkurrent të fortë dhe se ai ka aftësinë që në grupet e krijuara brenda shtëpisë përcaktojë kundërshtarin më të fortë.

Ndërsa, për Donaldin tha se ka hyrë në atë shtëpi për të treguar se kush është dhe për të ndërtuar një imazh të vetin.

Sonila Meço: Ti e njeh shumë mirë Big Brotherin, unë të shoh si një dirigjent, merita jote është në diçka tjetër, pavarësisht se këtë orkestër mund ta nxehësh dhe ftohësh si do ke aftësinë që në këto grupe për të përcaktosh kush është kundërshtari më i fortë. Shihni kë vendos në shënjestër Iliri dhe besojeni që është konkurrent i fort.

Donaldi është nga Vlora vëlla, dhe ka nxjerrë gjoksin aty. Donaldi ka hyrë në atë shtëpi për të treguar që është Donald Veshaj, as djali që ka pasur një histori dashurie me një vajzë, është një djalë që është piktor, vlonjat dhe do të ndërtojë një imazh të vetin.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco