Shuma marramendëse/ Ja sa shpenzon Loredana vetëm për një byzylyk

Shuma marramendëse/ Ja sa shpenzon Loredana vetëm për një byzylyk

13:33, 02/11/2021
A+ Aa A-

Ajo është e njohur për jetën e luksit që bën dhe këtë e ka dëshmuar përmes rrjeteve sociale.

Bëhet fjalë për reperen shqiptare, e cila jeton mes Zvicrës dhe Gjermanisë, Loredana Zefi.

 

Këngëtarja vazhdon të jetë mjaft e komentuar për jetën e saj personale dhe atë profesionale.

Së fundmi, ajo mori vëmendje për një nga paraqitjet me një kostum të gjelbër me vija.

 

Faqja”Shqip Closet” kësaj here ka komentuar çmimet e dukjes së Lorit, duke sjellë vlerën e plotë.

Kostumi që ka veshur i ‘Yaismina’ kushton komplet 90 euro, ndërsa vetëm byzylyku i ‘Cartier’ kap vlerën e mbi 61 mijë eurove.

Image

Ajo po ashtu, mbante një kasë telefoni ‘Prada’ që kushton jo më pak se 250 euro.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Shqip Closet (@shqip.closet)

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco