Ja kush ishte banori i parë që u largua nga shtëpia e ‘Big Brother’

Ja kush ishte banori i parë që u largua nga shtëpia e ‘Big Brother’

08:27, 16/10/2021
A+ Aa A-

Mbrëmjen e djeshme u eliminua dhe banori i parë nga ‘Big Brother Vip.

Në nomin ishin Sheila, Arditi, Sabiani, Beniada dhe Elhaidi.

Image

Sipas votave të publikut konkurrenti i parë që u largua nga shtëpia ishte Elhaid  Cufi.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco