Nuk po mund të fshihen më! Tea kapet me të dashurin

Nuk po mund të fshihen më! Tea kapet me të dashurin

14:45, 08/10/2021
A+ Aa A-

Tea Trifoni po shijon një lidhje dashurie, të cilën e ka pranuar vet publikisht duke mos dhënë më shumë detaje rreth djaloshit që po i merr zemrën.

Që nga koha kur Tea tregoi se po takohet me dikë, kurioziteti i medias dhe i publikut ka qenë tejet i madh për të zbuluar sa më shumë rreth tij.

Image

Deri sot janë publikuar disa video dhe foto të çiftit por nga larg dhe jo shumë të qarta, ku nuk mund të identifikohej djaloshi misterioz.

Por ditën e sotme është zbuluar një tjetër fotografi, e publikuar nga Vipat e Bllokut, ku portreti i të dashurit të Teas shihet qartë dhe duket se dyshja nuk mund të fshihen më.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco