Më në fund, zbulohet identiteti i të dashurit të Tea Trifonit

Më në fund, zbulohet identiteti i të dashurit të Tea Trifonit

10:51, 31/07/2021
A+ Aa A-

Para disa ditësh, Tea trifoni foli publikisht për lidhjen e saj të dashurisë dhe djalin që i ka fituar zemrën.

E ftuar në rubrikën “N’Fermë” në emisionin “E diell”, Tea rrëfeu se partnerin e ka njohur rastësisht me Fation Kuqarin dhe se ai është një djalë i thjeshtë i panjohur për publikun.

“Është dikush që unë jam duke e njohur për momentin. Është figurë jo e njohur, njeri i thjeshtë, nga zona ime, aty afër, nga Fieri. E kam njohur me Fationin, rastësisht, kur nuk e pret të vjen. Isha duke festuar për qejfin tonë dhe na doli ky bandilli. Ishte shumë i ëmbël”, u shpreh Tea.

Më vonë, “Iconstyle” kishte siguruar disa foto të çiftit teks a panë në një lokal nate në Sarandë së bashku me miqtë e tyre.

Së fundmi, disa detaje te tjera janë zbuluar sa i përket identitetit të djalit në fjalë.

Sipas "afterparty.al”, emri i të dashurit të Teas është Enkeleo Hoxha, dhe këtë na e konfirmoi edhe Xhani Demika, mik i Teas, i cili atë natë publikoi video duke bërë “tag” Enkeleon nga vendi i shumëpërfolur.

 Një detaj tjetër që bien në sy është se Enkeleo ndiqet edhe nga motra e Teas, jo vetëm nga ish-konkurrentja dhe po ashtu nga Fationi.

 

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco