Lajmi i fundit

VIDEO/ Momentet e frikshme, lojtari danez u trondit nga arresti kardiak disa sekonda përpara se të përplasej në tokë

‘Kur ndihesh si 16 vjeç’, Aulona Musta i vë flakën rrjetit

‘Kur ndihesh si 16 vjeç’, Aulona Musta i vë flakën rrjetit

08:24, 13/05/2021
A+ Aa A-

Moderatorja Aulona Musta është shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo publikon vazhdimisht foto nga përditshmëria, ku gjithmonë shfaqet në super formë.

Vetëm së fundmi moderatorja ka publikuar në Instagram disa foto që kanë marrë vëmendjen e ndjekësve.

Aulona shfaqet e veshur me një fustan të zi dhe të ngushtë, i cili i nxjerr në pah trupin e palestruar.

Ajo ka treguar se ndonëse është 36 vjeç, e ndjen veten shumë më të re.

“Kur je 36, por ndihesh si 26...ose 16”, ka shkruar moderatorja krahas fotove.

Image

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco