Kim Kardashian dhe Kanye West hedh hapin tjetër drejt divorcit

Kim Kardashian dhe Kanye West hedh hapin tjetër drejt divorcit

12:25, 19/01/2021
A+ Aa A-

Kim Kardashian dhe Kanye West duket se po shkojnë çdo ditë e më shumë pranë ndarjes.

Një gjë e tillë vjen pasi dyshja kanë ndërprerë seancat për konsultim të çiftit, të cilat i kanë mbajtur për vite me radhë, sipas Mirror.

40-vjeçarja deri më tani thuhet se ka tentuar të ruajë martesë, por ka rezultuar se ata thjeshtë nuk janë në të njëjtat ujëra.

Kanye tashmë ka angazhuar një avokat privat, për të vazhduar në procedura të rregullta të divorcit.

Ndërkohë, Kim ka marrë njërën nga avokatet më të njohura, Laura Wasser, e cila njihet për suksesin në punën e saj.

 “Ata nuk janë në frekuencat e njëjta kur bie fjala për të ardhmen dhe familjen. Kim është në rregull me këtë”, deklaroi një burim afër dyshes.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco