Në ditëlindjen e partnerit, Genta Ismaili nuk kursehet aspak me dhuratat

Në ditëlindjen e partnerit, Genta Ismaili nuk kursehet aspak me dhuratat

10:25, 25/09/2020

Këngëtarja shqiptare, Genta Ismaili, shpesh ndan në rrjetet sociale momente nga jeta e saj me partnerin turk Hysen Usta , dhe nuk janë të pakta rastet  ku ajo tregon publikisht dashurinë për të. I tillë është dhe ky rast.

Këngëtarja, në llogarinë e saj në Instagram, ndau një foto më ndjekësit ku i uron ditëlindjen partnerit .

“ Gëzuar ditëlindjen dashurisë sime” shkruan Genta .

Gjithashtu , ajo çfarë bie nën sy,  është se Genta nuk është kursyer aspak për dhuratat ndaj partnerit, pasi duket që janë të një prej firmave më të njohura në botë.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco