Si binjake jo po si motra që ngjajnë po/ Nevina Shtylla qenka sozi e aktores turke

Si binjake jo po si motra që ngjajnë po/ Nevina Shtylla qenka sozi e aktores turke

08:39, 15/08/2020

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Nevina Shtylla ka nisur pushimet në jug të vendit.

Ajo nuk i ka kursyer fotot në rrjete sociale, të cilat marrin komente të ndryshme nga ndjekësit.

Së fundmi, Nevina ka pozuar me rrobabanjo dhe gjejeni çfarë?

Ndjekësit kanë gjetur sozinë e saj që ndoshta nuk mund të jenë si binjake por si motra që ngjajnë po !

Bëhet fjalë për aktoren e njohur turke Aybuke Pusat, e cila ka një ngjashmëri me moderatoren.

Nuk e besoni? Atëherë shikoni fotot e mëposhtme:

ImageImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco