FOTO/ Keisi rrëzohet nga motorri i ujit, rezultati këmbë të nxira

FOTO/ Keisi rrëzohet nga motorri i ujit, rezultati këmbë të nxira

09:16, 04/07/2020

Ish-partnerja bukuroshe e Stresit, Keisi është shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo ndodhet prej kohësh në Kanada dhe siç është shprehur, nuk ka ndërmend të kthehet në Shqipëri.

Image

Me anë të disa postimeve në Instastory, Keisi ka treguar se ka pësuar një incident teksa bënte xhiro me një motorr uji.

Ajo është rrëzuar dhe si pasojë ka lënduar këmbën.

Keisi ka publikuar në Instastory një foto nga e nxira në këmbë dhe ka shkruar: "Dhe rezultati kur bie".

ImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco