Xenia del me bikini, mahnit me trupin seksi

Xenia del me bikini, mahnit me trupin seksi

22:42, 30/06/2020

Ajo është një nga modelet më të bukura në botë.

Xenia Tchoumitcheva pos fytyrës së bukur, ajo ka edhe një trup mjaft seksi, shkruan Syri Kosova.

Në Instagram, Xenia ka hedhur një foto ku shihet e veshur me bikini dhe duket mjaftë joshëse.

Tashmë që vera ka ardhur, ajo po di si ta kalojë kohën e lirë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco