Dafina del me vëllain e ish-shoqes, që ia 'mori' të dashurin dikur...

Dafina del me vëllain e ish-shoqes, që ia 'mori' të dashurin dikur...

20:32, 03/06/2020
A+ Aa A-

Dafina Zeqiri unike në çdo paraqitje të saj.

Kësaj here doli unike edhe në jetën private.

Në një lajm të publikuar nga Insajderi, u pa se Dafina dhe Argjira Spanca nuk kanë asnjë kontakt me njëra tjetrën edhe pse dikur ishin shoqe të mira, dhe shkak i kësaj ishte romanca e Dafinës me Dj Geek, ku ky i fundit ishte në lidhje me Argjirën për afër 10 viteve.

Me Argjirën asnjë kontakt, por me vëllaun e saj me sa duket shoqëria nuk u ndal asnjëherë.

Këtë mund ta shihni në foton më poshtë:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco