Enca thotë se “single është ma rehat”

Enca thotë se “single është ma rehat”

21:48, 12/12/2019

Enca Haxhia e teproi me fotografitë që po i hedhë në rrjetet sociale ku shihet me të njëjtin fustan veshur.

Ajo në foton e sotme shihet e ulur në kolltuk dhe rrinte rehat, shkruan Syri Kosova.

Për këtë rehati, këngëtarja ka një arsye që është shumë e madhe.

Enca është beqare prandaj e di që nuk ka se kush mund ta tradhtojë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco