FOTO/ Rita Ora ‘çmend’ ndjekësit, pozon me fustan të kuq,

FOTO/ Rita Ora ‘çmend’ ndjekësit, pozon me fustan të kuq,

16:58, 21/10/2019

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Rita Ora s’resht së provokuari. Ajo ka postuar së fundmi në rrjetin social “Instagram” një foto ku shihet me një fustan të shkurtër dhe të kuq, si dhe me çizme të gjata, të cilat e tregojnë atë padyshim shumë sensuale.

Për vetëm një orë, fotografia në fjalë ka marrë qindra pëlqime nga fansat. Duhet thënë se, Rita, krahas suksesit të saj të jashtëzakonshëm në muzikë, është pikasur gjithnjë për pamjen e saj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco