FOTO/ Demi Rose super s*ksi në bikini, nuk i ndahet dot verës

FOTO/ Demi Rose super s*ksi në bikini, nuk i ndahet dot verës

15:43, 22/09/2019

Demi Rose, bukuroshja 24 vjeçare që ka pushtuar showbizin në mbarë botën është shfaqur së fundmi në rrjete sociale tmerrësisht provokuese.

Duket se ajo ka vendosur të mos e lejë verën të shkojë dhe vazhdon poston fotografi në Instagram e veshur në rroba banje e madje tejet të ngushta aq sa duket se është duke i dalë gjoksi prej vendit.

Ndër të tjera bukuroshja ka ndryshuar edhe ngjyrën e flokëve duke e çelur më shumë atë e madje është treguar shumë e kënaqur me ngjyrën e re ku ka falenderuar publikisht të gjithë personat që kontribuan në look-un e saj të ri.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco