Taylor Swift tregon se për çfarë është penduar më shumë

Taylor Swift tregon se për çfarë është penduar më shumë

16:40, 16/05/2019

Këngëtarja Taylor Swift ka qenë e ftuar në emisionin e njohur të Ellen De Generes, pas shumë vitesh mungese.

Këngëtarja është shprehur gjatë për jetën e saj dhe gjithashtu ka theksuar se është penduar për disa gjëra që ka bërë.

Një prej tyre kishte të bënte me ndarjen mes saj dhe këngëtarin Joe Jonas për të cilën, Swift u shpreh se ishte një reagim që nuk duhej t’a bënte. Ajo e bëri publike ndarjen pikërisht në emisionin e Ellen De Generes.

Ajo ka treguar se Joe u nda prej saj në një telefonatë 25 sekondëshe.

“Ishte shumë. Po, ishte shumë. Unë isha 18 vjeçe. Ne qeshim për atë gjë tani, por atëherë ishte bombastike…thjesht gjëra adoleshentësh”, -ka thënë Taylor.

Por gjithçka ka kaluar se si Taylor ashtu edhe Joe kanë krijuar lidhje të reja me persona të tjerë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco