Fero ndahet nga Arbenita?!

Fero ndahet nga Arbenita?!

09:45, 16/05/2019

Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuar të showbizit shqiptar.

Ata nuk ngurrojnë t'a shprehin hapur dashurinë e tyre jo vetëm nëpërmjet fotove e videove, por edhe në komente të shumta që i lënë njëri-tjetrit.

Por ditën e sotme Fero ka habitur të gjithë ndjekësit me një postim të bërë në Instastory.

‘Sapo u ngrita këtë mëngjes. Hej vajza nga ky çast jam beqar’ shkruan në postim reperi.

Dhe nëse i hedhim një sy profilit të tij në Instagram ai ka fshirë të gjitha fotot me modelen ndërsa Arbenita nuk e ka marrë akoma këtë vendim.

Nuk dimë si ta kuptojmë këtë status të reperit janë ndarë apo është një shaka nga ana e tij.

Image

ImageImage

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco