FOTO/ Charlize Theron zbulon arsyen pse e vesh djalin e saj me fustan

FOTO/ Charlize Theron zbulon arsyen pse e vesh djalin e saj me fustan

12:21, 19/04/2019

Aktorja e njohur e Hollywood Charlize Theron  siç dihet ajo ka adoptuar dy fëmijë një djalë dhe një vajzë me të cilët kalon shumë kohë.

Kur aktorja e adoptoi 7 vjeçarin ajo e prezanoti si djal por paparacët e kanë fotografuar me fëmijët e saj dhe janë çuditur nga veshja e vogëlushit.

A ishfaqej i veshur me një fustan princeshas që i habiti të gjithë.

Dhe aktorja zbulon për herë të parë arsyen pse ka marrë një vendim të tillë në një intervistë për Dailymail.

 “Po, edhe unë mendoja se ishte një djalë gjithashtu. Derisa më pa në sy kur ishte tre vjeç dhe më tha: Unë nuk jam një djalë. Dhe ja ku jam, kam dy vajza të bukura dhe si çdo prind, edhe unë dua që t’i mbroj. Detyra im si prind është t'i dua ato dhe të bëj ç’të mundem që mos t’i mungojë gjë dhe le të bëhen, çfarë ato duan të bëhen”, ka treguar aktorja.

ImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco