FOTO/  ‘Gylseren’ suprizohet nga kolegët e saj në vendin e xhirimit

FOTO/ ‘Gylseren’ suprizohet nga kolegët e saj në vendin e xhirimit

13:38, 27/03/2019

Aktorja e njohur turke Nurgul Yesilcay e njohur për rolin e saj ‘Gylserenit’ në serialin ‘Fate të kryqëzuara’ ditë ne sotme feston 42 vjetorin e saj të lindjes.

Ditëlindja e ka gjetur në shesh xhirim mirëpo miq e kolegët e saj nuk kanë harruar t’a urojnë dhe ta suprizojnë aktoren në sheshin e xhirimeve teksa përgatiteshin për serialin e ardhshmë ku Nurgul ka rolin kryesor.

ImageImageImageImage

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco