FOTO/ Këngëtarja e njohur i bën qejfin vjehrrës; ndryshon ‘look-un’

FOTO/ Këngëtarja e njohur i bën qejfin vjehrrës; ndryshon ‘look-un’

14:10, 24/03/2019
A+ Aa A-

Këngëtarja e njohur dhe tejet sensuale nga Kosova ka treguar se si vendosi të ndryshojë 'look-un' për hatër të vjehrrës.

Bëhet falë për Arta Bajramin  e cila përmes një postimi në Instagram, ka treguar ndryshimin që ka bërë në pamje.

Këngëtarja ka vendosur që për qejf të vjehrrës të ndryshojë ngjyrën e flokëve dhe duhet të themi se artistja e njohur nuk duket aspak keq, përkundrazi...

“Veç për vjehrrën time të dashur jom bo bionde”, ka shkruar ajo mbi foton ku shihet ndryshimi që ka bërë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco